Przekazanie władzy w Klubie

W ciepłe czerwcowe popołudnie w restauracji Opolanka odbyła się uroczystość z okazji zakończenia kadencji i rozpoczęcia nowej kadencji zarządu Lions Club Opole 2018 - 2019.
Nowym Prezydentem został Leszek Ciołeszyński, który przejął zarządzanie klubem od Past Prezydenta Jerzego Saka.
Spotkanie było okazją do podsumowania działań i zadań podejmowanych w opolskim Klubie Lions, którego członkowie spotykają się co miesiąc w siedzibie w Szarej Willi przy ul.Oleskiej.
Leszek Ciołeszyński zapowiedział szereg ciekawych działań w nadchodzącej kadencji - przede wszystkim w Ośrodku dla Dzieci Autystycznych, który jest wspierany przez opolskich Lionów, a także zorganizowanie koncertu i balu charytatywnego.
Do zobaczenia po wakacjach!

Sekretarz LC Opole