Przekazanie władzy w Lions Club Opole

W poniedziałek 3 czerwca 2019 r. o godz.18 w Restauracji OPOLANKA odbyło się uroczyste spotkanie członków Lions Club Opole wraz z małżonkami.
Spotkanie poniedziałkowe miało wyjątkowy charakter ponieważ było to ostatnie spotkanie, które zakończyło moją kadencję 2018-2019 i odbyło się przekazanie władzy dla nowego Zarządu Prezydent Krystyny Keck-Leszczyńskiej na następną kadencję 2019 - 2020.
Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali Biuletyn Informacyjny, który został opracowany na zakończenie mojej kadencji oraz link do albumu fotografii, które wykonał Dusan Bogdanov https://photos.app.goo.gl/Z1V9TLABzEAUFqdKA

Bardzo dziękuję Dusanowi za wszystkie wykonane zdjęcia w czasie całej kadencji.

Gościem specjalnym spotkania był założyciel LC Opole Ryszard Zembaczyński.
Oprawę artystyczną naszego spotkania uświetnił Zespół saksofonowy SAXESFUL w składzie 4 saksofony i perkusja: Jacek Hornik – saksofon tenorowy, Jan Swaton – saksofon sopranowy, Jacek Rybitw – saksofon altowy, Henryk Wezner – saksofon barytonowy, Jan Wezner – instrumenty perkusyjne
W czasie spotkania przedstawiłem informację sprawozdawczą - sprawozdanie merytoryczne i finansowe o działalności Lions Club Opole w kadencji 2018-2019.
Sprawozdanie finansowe potwierdziła i uzupełniła Ela Sobolewska - Skarbnik.
Podjęliśmy 2 uchwały, a mianowicie:
1/. zgodnie z wcześniej ustalonymi celami dwóch akcji charytatywnych oraz na podstawie ich rozliczenia podjęliśmy decyzję żeby przekazać dochód w kwocie 6.700 zł z charytatywnego spektaklu zorganizowanego przez Andrzeja Czernika w Teatrze EKO STUDIO w Opolu, który odbył się 8 grudnia 2018 zgodnie z celem charytatywnym dla TRISO Opolskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21 .
Przekazać dochód w kwocie 20.000 zł z Wiosennego Balu Charytatywnego, który odbył się 18 maja 2019 w Hotelu MERCURE Opole zgodnie z celem charytatywnym: zakup sprzętu do rehabilitacji osób z autyzmem dla Stowarzyszenia na Rzecz Autyzmu „Uczmy się żyć razem”, w tym  przekazać kwotę 17.500 zł z konta charytatywnego natomiast kwota 2.500 zł przekazana zostanie bezpośrednio przez CERMAG Sp. z o.o. Wrocław - darczyńcę w ramach naszego Balu.
2/. w sprawieskwitowania zarządu kadencji od 1 lipca 2018 do 30 czerwca 2019

Raz jeszcze podziękowałem wszystkim za całoroczną współpracę

Leszek W.Ciołeszyński
Prezydent LC Opole kadencji 2018/2019