Efekty Gali Charytatywnej '2012

Miło nam poinformować, że członkowie Lions Club Opole zorganizowali kolejną Karnawałowa Galę Dobroczynności, która odbyła się w sobotę  28 stycznia 2012 r  w  Opolu w Hotelu MERCURE.

Podobnie jak w latach poprzednich, całkowity dochód z imprezy przeznaczany jest na konkretny cel charytatywny. Tym razem celem charytatywnym jest pomoc dla potrzebujących pomocy dzieci z terenu naszego województwa, a w szczególności dzieci autystycznych z ośrodka rehabilitacji Stowarzyszenie na Rzecz Autyzmu "Uczymy się żyć razem".

Całkowity dochód z naszej Karnawałowej Gali Dobroczynności 2012 na cel charytatywny wynosi 31.000 zł

Warto przypomnieć, że w ciągu 15 lat działalności Lions Club Opole zorganizował 17 imprez charytatywnych w formie koncertów oraz bali dobroczynnych, na rzecz osób niewidomych, dzieci specjalnej troski, dzieci z domów dziecka, dzieci autystycznych oraz ofiar klęsk żywiołowych.

W załączeniu fotografie wykonane w czasie sobotniej imprezy. Wkrótce prześlemy bardziej obszerną informację o Gali Dobroczynności. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Pozdrawiamy

Urszula Ciołeszyńska             Elżbieta Sobolewska                     Norbert Lysek

Sekretarz Lions Club Opole   Skarbnik Lions Club Opole          Prezydent Lions Club Opole